Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

deweloper Kraków, oferta

deweloper Kraków, oferta

Chciałbym zamieszkać z rodziną na osiedlu domów jednorodzinnych w Krakowie, ale nie wiem gdzie są jakieś ciekawe oferty? Zajmuje się tym jakiś deweloper?

PaweL

Posty: 3

 
Zdecydowanie polecam mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie, bo wiesz, co kupujesz. Nowe mieszkanie to inwestycja na długie lata, dlatego nie warto tutaj oszczędzać. Skoro i tak większość z nas zaciąga kredyt hipoteczny to niech, chociaż będzie to przeznaczone na coś, co jest tych pieniędzy warte. Zastanówcie się nad tym.

stopiw7

Posty: 12

 
Długo czekałem aż znajdzie w Krakowie stosowne mieszkanie, zatem najlepiej sprawdzać, co planuje deweloper w Krakowie, a wówczas jest wgląd we wszystkie oferty. Można być wówczas pierwszym klientem.

lary0071

Posty: 20

 
Byłem u dewelopera w Krakowie, lecz mieszkań na teraz już nie było. Nie mam na nieszczęście czasu czekać, dlatego szukam dalej. Szkoda, bowiem widziałem te nowe osiedla, które ładnie wyglądają. Są bezpieczne dla dzieci jak i dla dorosłych. Lokalizacje mają inne, dlatego można coś dopasować pod własne żądania i oczekiwania.

Marioleczka

Posty: 7

 
Byłem u dewelopera w Krakowie, ale mieszkań na teraz już nie było. Nie mam niestety czasu czekać, dlatego szukam dalej. Szkoda, bo widziałem te nowe osiedla, które ładnie wyglądają. Są bezpieczne dla dzieci jak i dla dorosłych. Lokalizacje mają różne, dlatego można coś dopasować pod swoje wymagania i oczekiwania.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Dla mnie ceny w Krakowie są za wysokie. Nowe mieszkania czy domy to poza moim zasięgiem. Lubię to miasto, ale niestety nie stać mnie żeby tam zamieszkać. Wiem, że więcej się tam zarabia, ale jakoś nadal mnie ten argument nie przekonuje do zakupu mieszkania.

Klaudi

Posty: 17

 
Jeżeli chodzi o rynek pierwotny w Krakowie to na https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Kraków&distance=&price_to= jest oferta, którą pożądane byłoby sobie przejrzeć.

Rouudee

Posty: 4

 
Dla mnie ceny w Krakowie są za wysokie. Nowe mieszkania czy domy to poza moim zasięgiem. Lubię to miasto, niemniej jednak niestety nie stać mnie żeby tam zamieszkać. Wiem, iż więcej się tam zarabia, niemniej jednak jakoś nadal mnie ten argument nie przekonuje do kupna mieszkania.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Znajomy kupował nowy dom w Krakowie i dużo nie dał. To znaczy jak na standard to mało, ale wiadomo, że ceny w Krakowie są wysokie. Dobrze, że z pracą nie ma problemów i jakoś się to wszystko razem składa i układa.

labuh

Posty: 6

 
Długo czekałem aż znajdzie w Krakowie odpowiednie mieszkanie, dlatego najlepiej sprawdzać, co planuje deweloper w Krakowie, a wtedy jest wgląd we wszystkie oferty. Można być wtedy pierwszym klientem.

Klara323

Posty: 3