Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

wycena nieruchomości myślenice, poszukuję!

wycena nieruchomości myślenice, poszukuję!

Witam serdecznie. Mam pytanie dotyczące wyceny nieruchomości w Myślenicach. Może znacie się, na co zwrócić uwagę, wybierając rzeczoznawcę. Nie chciałbym popełnić jakiegoś błędu, który później odbije się na dalszych losach.

09_wery5

Posty: 9

 
Cena zależy też od stopnia skomplikowania sprawy. Myślę, że powinieneś skontaktować się z rzeczoznawcą z Myślenic i dopytać o te sprawy. To dość szczególna dziedzina, dlatego trudno tu spekulować. Mam nadzieję, że uda ci się znaleźć konkretną firmę, której zaufasz. Miałem podobny dylemat. Dokładnie nie pomogę, bo jestem z Warszawy.

showmemore43

Posty: 15

 
Skup się na kilku ofertach i je porównaj. Rzeczoznawcy mają inne ceny. Zdążyłem to zauważyć, gdy samo potrzebowałem wyceny działki w Myślenicach. Kieruj się doświadczeniem danego biura. Ostrzegam, iż nie każda firma wyceniająca jest dobra. Bywa i tak, iż nie mają większego doświadczenia :(

Kidi

Posty: 4

 
Korzystałam z usług tego rzeczoznawcy z Myślenic https://www.tmlnieruchomosci.pl. Współpraca ułożyła się po mojej myśli. Całość usług uważam za w pełni profesjonalną, więc nie bez powodu je polecam :)

kryzys

Posty: 24

 
Napisz, bo to temat, który mnie również interesuje. Nie chciałbym skorzystać z usługi, której później będę żałować. Muszę dokonać wyceny mieszkania w Myślenicach, więc podpinam się pod temat i z góry dziękuję za odzew.

juron

Posty: 10

 
Termin nie jest tak bliski. Myślę, że to będzie czas akurat dla rzeczoznawcy i wyrobi się z tą całą analizą rynku itd. Nigdy czegoś takiego nie zlecałem, ale zdaję sobie sprawę, że nie jest to błyskawiczna praca. Jak coś, możecie podsyłać jeszcze jakieś adresy ekspertów z Myślenic.

korasek

Posty: 13

 
Witam. Wątek niesłychanie ciekawy, tym bardziej iż już niedługo czekać mnie będzie podobne wyzwanie. Jak coś, to polecajcie sprawdzone usługi rzeczoznawcy w Myślenicach. Na pewno się przyda.

nemiasty

Posty: 20

 
Tak zrobię. Tak czy inaczej, już jest trochę za późno na tego rodzaju usługę. Mam nadzieję, że sprawa zakończy się z korzyścią dla mnie. Jak coś, na pewno odezwę się, jak została wykonana wycena działki w Myślenicach.

arko1916

Posty: 24

 
A ja z własnego doświadczenia nie polecam działać na szybko. Taki rzeczoznawca też musi mieć czas na dokładną analizę rynku. Owszem zrobi ci wycenę domu ekspresowo, ale wcale nie musi być ona wtedy poprawna. W tej kwestii nie ma nieważnych celów, więc może pozwól sobie na nieco dłuższe poszukiwania jakiejś firmy w Myślenicach lub z okolic.

Trener

Posty: 6

 
Myślę, że akurat w kwestii wyboru rzeczoznawcy majątkowego, należałoby osobiście zdecydować, kto ci pasuje. Ja spotkałam się z dwoma osobami z Myślenic. Jedna z nich wydała mi się niezwyklej kompetentna. To tylko taka uwaga :)

waldek3551

Posty: 16