Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

deweloper Wrocław, oferta

deweloper Wrocław, oferta

Witam, gdzie znajdę osiedla domów jednorodzinnych we Wrocławiu w stanie deweloperskim? Czy znacie może portale z ogłoszeniami o nieruchomościach na rynku wtórnym?

mack

Posty: 1

 
Jeżeli chodzi o rynek pierwotny we Wrocławiu to tutaj odszukasz sporo ciekawych propozycji https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Wrocław&distance=&price_to=. Długo szukaliśmy domu do nabycia w stanie deweloperskim. Ten portal tylko nam pomógł.

Jasio234

Posty: 4

 
Powiem wam, że można znaleźć faktycznie przepiękne nowe domy we Wrocławiu w stanie deweloperskim. Długo szukaliśmy wymarzonego domu i w końcu nam się udało spełnić marzenie.

Czarek

Posty: 16

 
Jeżeli chodzi o rynek pierwotny we Wrocławiu to jest niezmiernie mnóstwo ogłoszeń o nieruchomościach na portalach internetowych.

Jasio234

Posty: 6

 
Również chciałabym zakupić dom we Wrocławiu na rynku pierwotnym. Chciałabym sama urządzić i wykończyć mieszkanie, tak jak mi się podoba. Myślę, że wiele osób marzy o tym, aby być pierwszym właścicielem swojego mieszka.

Aliner56

Posty: 5

 
Sama chciałabym odnaleźć osiedla domów jednorodzinnych we Wrocławiu w stanie deweloperskim. Na internecie jest sporo portali, jednak ogłoszenia są pomieszane z rynkiem wtórnym.

Kitas

Posty: 7

 
Powiem Ci, iż my ostatnio również szukaliśmy nowe domy we Wrocławiu w stanie deweloperskim i odszukaliśmy kilka fajnych ogłoszeń. Poszukaj portali, które zajmują się tylko takimi nieruchomościami.

TomekK

Posty: 4