Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Karnisze Kielce, gdzie szukać ?

Karnisze Kielce, gdzie szukać ?

Cześć. Mam mało miejsca między oknem a sufitem. Czy sprawdzą się w takich okolicznościach szyny sufitowe? Co brać pod uwagę, gdy będę je wybierał w sklepie?

Będę wdzięczny za każdą poradę!

malajka6

Posty: 14

 
Hejka. Całkiem niedawno przedmiotem mojego zainteresowania były rolety Kielce, które musiałem wybrać do urządzanego mieszkania. Muszę przyznać, że przytłoczyła mnie ilość propozycji, wariantów i wersji kolorystycznych, z których mogłem wybierać, ale się udało.

Wegierek86

Posty: 28

 
Hej. Miałem kłopot ze zbyt gigantyczną ilością światła, a nieraz z prywatnością, gdy sąsiedzi wręcz zaglądali mi do okna. Na szczęście moje problemy rozwiązała roleta dzień noc którą zastosowałem. Jest o tyle dobra, iż nieraz mogę zasłonić tylko dół okna i nikt nie widzi, co się u mnie dzieje, a od góry wpada do mojego pomieszczenia światło, więc nie siedzę jak w piwnicy. Kupowałem tutaj: http://www.studio-dekor.pl.

Morchepl

Posty: 15

 
Cześć.

Długo wahałem się czy szyna sufitowa będzie odpowiednim rozwiązaniem, aby powiesić na niej firankę. Kolega podsunął mi pomysł, aby wziąć szynę sufitową dwutorową, albowiem z jej wykorzystaniem mógłbym zastosować zarówno firankę, jak i zasłonę.

Poszedłem tym tropem i w rezultacie udało mi się kupić fajny produkt w niezmiernie atrakcyjnej cenie :)

Kidi

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Długo zastanawiałem się czy zastosowanie rolet kasetowych będzie najlepszym rozwiązaniem, ale po podjęciu decyzji szybko doceniłem ich funkcjonalność oraz fakt, iż nie ulegają łatwo zabrudzeniom, dzięki czemu nie trzeba ich często czyścić.

Radziuniek

Posty: 21

 
Witam.

Niedawno podejmowałem decyzję, jeśli chodzi o wybór karniszy w Kielcach. W sumie byłem zaspokojony z wyboru, jaki miałem w lokalnych sklepach, choć brakowało paru rozwiązań, jakie oglądałem w Internecie. Tak czy siak jestem w miarę zaspokojony.

Acclaim

Posty: 12